0
Košík
CZ | EN | DE

VÍTEJTE

Masáže jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem.
pro obnovu vašich fyzických i duševních sil vám nabízíme masáže od naší profesionální felipinské masérky ruby.
Přijďte si odpočinout do ústeckého studia Ruby.

Prosime o objednání jeden den předem. Přijímáme samozřejmě i okamžité objednávky po telefonické dohodě .

Děkujeme za Vaši návštěvu .

NEWS!

 

 

COVID-19 AFTER LOCKDOWN

LINK:

https://youtu.be/aK71OoHOyjY

e

Filipínská masáž

Tradiční filipínská masáž se k léčení používala daleko dříve, než se do Filipín dostala západní medicína. Princip léčby byl předávan mezi filipínskými šamany a nazíval se „ mang hihilot“

Hilot (vyslovuje se hí lot) ve filipínštině znamená "masáž". Hilot je nyní nabízen v nejlepších lázních na Filipínách a některých částí Asie jako účinná léčebná technika.

Párová masáž

Oblíbená párová masáž pro společnou relaxaci. Nechte rozmazlovat svoje duše i těla zároveň.
Jedná se o velmi oblíbenou masáž, kdy dva klienti přijdou spolu, ale každý má komfort soukromí v jednom ze dvou studií, která jsou vedle sebe a kdy není rušen tím druhým.
 

Thajská tradiční masáž

Správným aplikováním tlakové techniky snižuje svalové napětí a křeče. - Dokonale odhalí původ napětí ve svalech. - Rozhýbe a uvolní ztuhlé klouby. - Zlepšuje krevní oběh. - Dobije tělo i mysl novou enerigii. - Pomáhá léčit ischias - Bolesti hlavy.

Havajská masáž

Filozofií havajské masáže (lomi lomi) je soustředit se na dosažení harmonie těla a duchu, cílem je navodit dokonalou relaxaci, zlepšit cirkulaci krve,  ulevit od svalových baolestí a jiných fyzických příznaků stresu. Poskytuje duchovní a emoční prožitky, včetně úlevy od strachu, úzkosti a dalších negativních emocí.

Klasická sportovní masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající sportovci zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

Olejová masáž

Thajská olejová masáž pracuje s tlakovými body na svalech celého těla. Přírodní rostlinné oleje zpříjemňují masáž, vyživují pokožku a pomáhají pokožce udržet pružnost a mladiství vzhled. Olejová masáž funguje jak po fyziologické, tak  psychické stránce. Navíc úžasně zmírňuje účinky stresu.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Oproti klasické, regenerační či relaxační masáži jsme u klientů zaznamenali velice rychlé psychické uvolnění a navození relaxačního stavu.
Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.

Royal masáž

Thajská královská bylinná masáž, označována také jako ROYAL nebo RITUAL, je výjimečná masáž, při níž se budete opravdu cítit jako král či královna v rukou profesionálních masérek Thajského ráje. Královská bylinná masáž – kombinace. Tato thajská masáž kombinuje několik různých masážních technik a postupů

Těhotenská masáž

Doteky při těhotenské masáži jsou jemné a citlivé. Masáže se provádí většinou v poloze na boku vzhledem k rostoucímu bříšku nebo v poloze v sedě obkročmo na židli.

Masáž zad a šíje

Masáž dodává pocit uvolnění a pozitivního naladění a zároveň příjemný požitek volně dýchat a pohybovat se.

Dárkový poukaz

Darujte dárkový poukaz  pro své přátelé a blízké, nebo kolegy. Po zakoupení 20x dárkových poukazů, dostanete od nás slevu 15%,  kterou můžete uplatnit po dobu 6-ti měsíců.

Permanentka DE

Permanentka

Vážený Kliente,
doporučujeme Vám nejlépši dárek pro Vás nebo pro Vaše nejbližší a přatele zajistíte relaxační masáž s permanentní kartou. tato karta je tím nejlepším dárkem pro Vás,Vaše milované A  přatele.
tato  karta platí po dobu 6 měsíců.
nabízíme:
každých 5x 90min.15% slevu 5x60min 10%slevu . a 5x30min 5% Vám poskytneme

Ayurvedic Massage

Ayurvedic massage combines the 5,000-year-old Indian principles of Ayurveda—the science of life—and pressure points. This type of massage is designed to create balance among the mind, body, and spirit, and help the body heal itself. It’s sometimes referred to as an “oil massage” because it typically incorporates warm herb essential oils, as well as time-honored and non-traditional strokes and kneading that suit an individual’s needs.

Lymfodrenáži masáž

MLD je specializovaný typ masáže, který jemně pomáhá lymfatickému systému při udržování rovnováhy tekutin v těle, krevního oběhu a imunitních mechanismů. Síť cév a uzlů systému obsahuje lymfu, směs vody, bílkovin, složek imunitního systému, odpadních produktů a dalších zbytků buněčného metabolismu. Lymfatické uzliny, které odfiltrují trosky, se nacházejí v celém těle, se zvláště velkými skupinami v krku, podpaží a slabinách. Tyto hlavní sbírky lymfatických uzlin zajišťují, aby lymfa prošla co největším počtem uzlin, než se vrátí do oběhového systému.