0
Košík
CZ | EN | DE
Domů > E-shop > Klasická sportovní masáž

Klasická sportovní masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající sportovci zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

Ceník 30 min 60 min 90 min 120 min
499 Kč 980 Kč 1298 Kč -

Jméno:
Telefon:
Délka masáže:
Kdy můžete přijít?

Popis

  1. Nestačí znát všechny skupiny a druhy masérských hmatů a dokonce nestačí umět je zručně a správně provádět. Sportovní masáž složená z těchto prvků vznikne až tehdy, když hmaty provádíme ve správném pořadí, tedy uspořádaně. (Viz kap. Masérské hmaty.)
  2. U většiny poranění okamžité užití masáže zraněného místa sportovci nepomůže, ale škodí. Správná léčba po eventuální první pomoci začíná diagnózou, kterou provede lékař. Ten určuje další postup doléčení a také, ve které fázi hojení má nastoupit léčebná masáž. V této fázi masáž prospívá a někdy znamená nenahraditelnou službu na cestě k rychlejšímu a hlavně plnému návratu zdraví a normální funkce postiženého místa. Jde tedy o fázi, spadající do rehabilitace, doléčování. Podle toho by se tento druh masáže měl přesněji nazývat rehabilitační – doléčovací.